Przystępujemy do Stowarzyszenia Energooszczędne Domy Gotowe

Translation missing: pl.blogs.article.author_on_date_html

Przystępujemy do Stowarzyszenia Energooszczędne Domy Gotowe . 

Stowarzyszenie Energooszczędne Domy Gotowe (EDG) zostało zarejestrowane w kwietniu 2017. Jesteśmy organizacją zrzeszającą firmy, które obserwując rozwój budownictwa drewnianego na świecie chciałyby, aby stało się ono popularne także w Polsce.

Członkami są zarówno firmy zajmujące się prefabrykowanym budownictwem energooszczędnym, jak i producenci materiałów dedykowanych do tego typu konstrukcji.

Stowarzyszenie kładzie duży nacisk na propagowanie prefabrykowanego budownictwa drewnianego, energooszczędność i pasywność budynków. Widząc zalety technologii prefabrykowanych Stowarzyszenie postawiło na budowę świadomości oraz dbałość o jakość i rzetelność wykonania wg. ujednoliconych wytycznych technicznych opartych na przepisach prawa.

← Translation missing: pl.blogs.article.older_post Translation missing: pl.blogs.article.newer_post →

News

RSS

ATEPAA BUILDINGS w Wiśle - Nowoczesne Obiekty Rekreacyjne

Translation missing: pl.blogs.article.by Marcin Raczek

Z przyjemnością prezentujemy naszą najnowszą realizację w malowniczej Wiśle, gdzie firma ATEPAA BUILDINGS wraz z utalentowanymi projektantami z Brandys Design połączyły siły, aby stworzyć unikalne...

Translation missing: pl.blogs.article.read_more

Tworzymy jedną z najbardziej nowoczesny fabryk domów szkieletowych w Europie.

Translation missing: pl.blogs.article.by Marcin Raczek

Już an Q4 2024 zaplanowanej jest otwarcie nowej fabryki domów modułowych wraz z zapleczem biurowo socjalnym. Dodatkowym elementem będzie innowacyjny showroom, w którym nasi klienci...

Translation missing: pl.blogs.article.read_more