Prace nad Domem Pokazowym w Toku – Niedługo Dostępny do Obejrzenia!

Z radością informujemy, że prace nad naszym domem pokazowym ( DES140 ) są w pełnym toku. Już niedługo będziecie mogli zobaczyć nasz wyjątkowy projekt tuż przy drodze S1, w pobliżu naszej hali produkcyjnej i biur.

Na miejscu zaprezentujemy nasz model DES140, który jest kwintesencją nowoczesnego designu i funkcjonalności. Wspólnie z naszymi partnerami, takimi jak Lira Light, Xcel Ogrodzenia, Keno, Barlinek, Opoczno, Grohe, Roca, Bruk-Bet, przygotowujemy wspaniałą ekspozycję nowoczesnych wnętrz oraz zagospodarowania przestrzeni wokół domu.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszego domu wzorowego i przekonania się na własne oczy, jak nowoczesne technologie i wysokiej jakości materiały mogą stworzyć wyjątkowe miejsce do życia. Będzie to doskonała okazja do zobaczenia na żywo, jak współpracujemy z najlepszymi markami, aby zapewnić najwyższy standard i estetykę naszych domów.

Śledźcie nasze aktualizacje, aby dowiedzieć się więcej o dokładnym terminie otwarcia domu wzorowego. Nie przegapcie tej okazji, aby zainspirować się i zobaczyć, jak może wyglądać Wasz wymarzony dom!

Do zobaczenia wkrótce!

← Translation missing: pl.blogs.article.older_post